Pokvaren aparat za spoljašnje zračenje
Aparat za spoljašnje zračenje smješten u novoj zgradi Klinike za onkologiju i radioterapiju Kilničkog centra Crne Gore ne radi zbog kvara na tastaturi u komandnoj sobi, prenosi CDM.
“Odmah smo preduzeli sve neophodne aktivnosti za otklanjanje kvara. Poručen je rezervni dio i prema informacijama sa kojima raspolažemo njegova isporuka se očekuje do kraja nedjelje”, kazali su u KCCG.
Nakon opravke aparata svi pacijenti će nastaviti sa započetom terapijom ustaljenom dinamikom.
“Molimo pacijente za strpljenje i razumijevanje”, poručuju u KCCG.

