U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Pivara Trebjesa savladala Progresiju, rezultatom 6:2. Od prvog minuta Pivara Trebjesa nametnula je svoj stil igre i zasluženo došla do pobjede gdje je i matematički obezbjedila play-off.

Progresija je sa ovim porazom izgubila sve šanse u borbi za osmu poziciju i četvrtfinale.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Petar Zurovac (KMF Pivara Trebjesa).

Na ovom susretu dominirao je tandem Goran Davidović (14 i 27. minut) i Luka Perović (3 i 11. minut) koji su postigli po dva gola.

Po jedan gol postigli su Petar Zurovac (12. minut) i Milorad Bulatović (37. minut).

Za ekipu Progresije golove su dali Petko Goranović (4. minut) i Nikola Radulović (9. minut).

Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.