Pivara Trebjesa opravdala ulogu favorita

U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Pivara Trebjesa savladala EPCG, rezultatom 8:3.

Na ovom susretu prvi su do vođstva stigli igrači EPCG preko Luke Markovića, međutim nakon primljenog pogodka Trebjesa je počela da igra i do poluvremena stigla do prednosti od 4:1.
U drugom poluvremenu Pivara Trebjesa je lako privela meč kraju i zasluženo došla do trijumfa.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti i jedan crveni karton: Luka Perović, Nebojša Perović crveni karton (KMF Pivara Trebjesa).
Za ekipu Pivare Trebjesa dvostruki strijelci na ovom susretu bili su: Milorad Bulatović (6 i 18. minut), Goran Davidović (19 i 25. minut) i Luka Perović (26 i 33. minut), dok su po jedan gol postigli Nebojša Perović (17. minut) i Vuk Drinčić (40. minut).
Za EPCG osim Luke Markovića (3. minut), po jedan gol su dali Nikola Vuksanović (36. minut) i Luka Milić (39. minut).
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.