U prvoj utakmici četvrtfinala opštinske lige u malom fudbalu, Ozrinići savladali M:tel, rezultatom 9:0. Od samog starta utakmice Ozrinići su nametnuli svoj stil igre i zasluženo se plasirali u polufinale gdje čekaju boljeg iz duela Trebjesa NTC – Pivara Trebjesa.

Dobru priliku u 15. minutu imao je Milan Lakčević ali je njegov šut završio na stativi. Minut kasnije isti igrač je uspio da se upiše u listu strijelaca i donese prednost svojoj ekipi.

Tri minuta kasnije 2:0 za Ozriniće, gol je postigao Božidar Popović.

U poslednjem minutu prvog poluvremena M:tel je imao dvije prilike ali nijesu uspjeli da savladaju Barovića.

Kazna je stigla u poslednjem minutu kada je Milan Lakčević ,,lukavim udarcem” iz slobodnog udarca postigao svoj drugi gol na ovom susretu.

Nakon odmora Ozrinići su nastavili u istom ritmu.

Prvu priliku u drugom poluvremenu imao je Filip Mitrović ali je stativu pogodio.

Minut kasnije ono što nije iskoristio Mitrović jeste njegov saigrač Miloš Janjušević koji je povisio na 4:0.

U 28. minutu Milan Lakčević postiže još jedan gol za svoju ekipu.

Pet minuta kasnije isti igrač postiže četvrti gol na meču.

Ozrinići nijesu ,,spuštali gas” pa je novu priliku imao Filip Mitrović ali sreće nije imao, opet je saveznik bila stativa.

U 34. minut sjajnu partiju petim golom na ovom susretu krunisao je Milan Lakčević i zasluženo ponio epitet igrača utakmice.

Igrao se 37. minut kada je Saša Drobnjak postigao pogodak za Ozriniće.

Konačni rezultat 9:0, postavio je Filip Mitrović dva minuta prije kraja utakmice.

Na visini zadatka na današnjem susretu bili su Miraš Kadić i Veljo Tadić.