Ozrinići ,,teškom mukom” do tri boda

U jednom od derbija 11. kola opštinske lige u malom fudbalu, Ozrinići pobjedili ekipu Popa, rezultatom 7:6.

Uzbudljiv i lijep meč za gledanje odigrale su ove dvije ekipe, a za jedan gol su Ozrinići bili bolji.
Tokom čitave utakmice Ozrinići su imali prednost, a promašaje njihove, ekipa Popa je lako mogla da kazni i da okrene rezultat u svoju korist.
Meč je protekao u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Zoran Janjušević (KMF Ozrinići).
Strijelci za Ozriniće bili su: Milan Lakićević (20, 21 i 38. minut), Filip Mitrović (13 i 28. minut), Božidar Popović (11. minut) i Saša Nikolić (30. minut).
U ekipi Popa sjajnu partiju odigrao je Ivan Lakićević koji je postigao četiri pogodka (14, 20, 29 i 39. minut), Marko Cerović (32. minut) i Boris Lakićević (39. minut).
Sa ovom pobjedom Ozrinići su nastavili fantastičan niz od 11 pobjeda, dok ekipi Popa do kraja šampionata predstoji borba za play-off.
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Nikola Spasojević, koji su obavili dobro svoj dio posla.