Osoblje nikšićkih OŠ obučeno za rad sa reciklerom za plastiku

 

Obuka za upotrebu reciklera za plastiku i 3D printera, koji su donacija Zavoda za školstvo u okviru projekta “Cirkularna ekonomija” organizovana je u OŠ “Braća Labudović” 17. oktobra.

Obuci su iz OŠ “Pavle Kovačević” prisustvovali predstavnici Eko tima, direktorica OŠ “Ivan Vušović” Milena Krtolica, prof. informatike sa tehnikom Vesna Subotić i ICT koordinatorka Nina Vuksanović.