Osmaci OŠ “Ivan Vušović” učestvovali na radionici “Barbara Pramer”

Učenici OŠ “Ivan Vušović” odjeljenja 8-2 danas su učestvovali u edukativnom programu Demokratske radionice “Barbara Pramer” i razgovarali na temu Demokratija i parlament u pratnji razredne Gordane Jovanović.

Kroz različite interaktivne sadržaje, na način prilagođen njihovom uzrastu učenici su saznali kako funkcioniše demokratija.
Učenici su u okviru teme imali priliku da pored razgovora sa trenerima kreiraju novine čiji sadržaj je bio posvećen temi ,,Demokratija i parlament.”

Stečena saznanja i iskustva učenici su prenijeli u novine koje će imati priliku da pogledaju i dobiju na kraju radionice, a koje se kasnije objavljuju na dječijem parlamentarnom sajtu (www.demokratskeradionice.me).