Održano literarno takmičenje u OŠ “Ratko Žarić”

Literarno takmičenje održano je u subotu 22. oktobra u osnovnoj školi “Ratko Žarić.” Na njemu su učenici uzrasta od 6.-9. razreda “na licu mjesta” pisali poeziju i prozu na zadate teme. Takmičenje je organizovala KZ “Vladimir Mijuskovic” , u saradnji sa OŠ “Ratko Žarić”, a projekat je podržan i od strane Opštine. Radove je ocjenjivao tročlani žiri: Snežana Pejović Ratković, Suzana Stanišić Bijelović i Jovan Drašković.
Nagrade će biti dodjeljivane početkom novembra, na svečanoj manifestaciji, na kojoj ce učenici koji su napisali najbolje radove čitati iste.