Održane radionice “Medijska pismenost” u Gimnaziji
U utorak 24. 5. 2022. godine učenicima prvog razreda Gimnazije “Stojan Cerović” održane su radionice na temu “Medijska pismenost”.
Radionice je održao profesor Miroslav Minić, iz NVO Juventas. Učenici prvog razreda imali su priliku da se bolje upoznaju sa ovom temom i drago nam je da su bili zainteresovani i aktivno učestvovali tokom jednočasovne radionice.

