Održana radionica u Igračkoteci i Razvojnom centru

 

U srijedu, 15. juna u Igračkoteci i Razvojnom centru održana je radionica “Pokupi smeće – posadi cvijeće”.

Kroz prikaz planete Zemlje u ovom trenutku, zatrpane smećem, djeca su učila o zdravoj životnoj sredini, čuvanju prirode i ekologiji. Oslobađajući Zemlju sve do trenutka dok ona nije postala potpuno čista i mogla da ih zagrli svojom čistom ljubavlju, razmatrali su sve načine na koje kao pojedinci mogu da doprinesu našoj planeti.

Radionicu je vodila Elida Adrović , aktivistkinja zajednice Ecopatriotizam.