Nikšić bez struje

Djelovi više opština biće sjutra nekoliko sati bez struje zbog radova na mreži i ugradnje novih brojila, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).

Objekti u kojima budu ugrađivana brojila struju neće imati od osam do 18 sati.

U Nikšiću će nova brojila dobiti Jugovići, a u Ulcinju Madžo 1 i 2 i Donji Štoj.

U Nikšiću će, od osam do 15 sati, bez struje biti dio Ozrinića, od devet do 12 sati Stubica i Čista Vlaka, a od 12 sati i 30 minuta do 15 sati Miloševići.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *