U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Pekara Zvicer preokretom pobijedila Margo, rezultatom 7:6. Otvorena igra od starta susreta sa mnogo golova i prilika, a meč je riješio desetak sekundi prije kraja utakmice Vuko Nikolić.

Pekara Zvicer je sa ovom pobjedom i matematički obezbijedila play-off.
U prvom poluvremenu dominirali su igrači Marga koji su na odmor otišli sa vođstvom od 3:1.
U drugom poluvremenu druga slika, Margo je stao, Pekara Zvicer dodala gas i preokrenula meč u svoju korist.
Susret je protekao u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Slobodan Kršikapa (KMF Pekara Zvicer).

Het trik na ovom susretu postigao je danas fenomenalni Milisav Dačević (19, 26 i 35. minut), dok su po jedan gol postigli Darko Ašanin (24. minut), Filip Ćipranić (27. minut), Nemanja Zvicer (36. minut) i Vuko Nikolić (40. minut).

Za Margo dvostruki strijelac bio je Marko Koprivica (4 i 14. minut), dok su po jedan postigli Saša Goranović (17. minut), Igor Radojičić (28. minut), Miloš Koprivica (32. minut) i Radoje Vulanović (38. minut).

Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.