Naši sugrađani uživaju u lijepom vremenu

Lijepo vrijeme naši građani uglavnom provode napolju, uživajući u visokim temperaturama. 
Dok su se pojedini odlučili za ispijanje kafe u lokalima u centru, dio naših sugrađana je odlučio da prošeta ili da uživa u vožnji bicikla.
Trenutna temperatura u gradu pod Trebjesom je 26 stepeni. 
Ekipa portala Mladi Nikšića vam želi lijep ostatak dana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *