Naši sugrađani uživaju u lijepom vremenu
Lijepo vrijeme naši građani uglavnom provode napolju, uživajući u visokim temperaturama.
Dok su se pojedini odlučili za ispijanje kafe u lokalima u centru, dio naših sugrađana je odlučio da prošeta ili da uživa u vožnji bicikla.
Trenutna temperatura u gradu pod Trebjesom je 26 stepeni.
Ekipa portala Mladi Nikšića vam želi lijep ostatak dana.

