Naš grad dobio pauka
Potpredsjednik Skupštine opštine Nikšić Nemanja Vuković saopštio je, da je Komunalna policija i Parking servis dobila specijalno vozilo “pauk”, što će u značajnoj mjeri unaprijediti efikasnost rada Komunalne policije u dijelu kontrole i sankcionisanja nepropisnog parkiranja, a ujedno i motivisati naše sugrađane da se parkiraju na za to predviđenim mjestima i u skladu sa propisima.
“To neće samo doprinijeti boljim poslovnim rezultatima naših preduzeća, već i većem stepenu komunalnog reda i saobraćajne kulture u našem gradu. U cilju unapređenja bezbjednosti i kvaliteta života naših sugrađana, potrudićemo se da u narednoj godini obezbijedimo sredstva za nabavku najpouzdanijeg sistema za rješavanje problema u saobraćaju – Oko sokolovo”, istakao je on

