MZ Župa poklonila školski pribor prvacima iz OŠ "Dušan Bojović"
Učenici prvog razreda Osnovne škole “Dušan Bojović” iz Župe nikšićke i njenih područnih odjeljenja, njih 37, dobili su na poklon od Mjesne zajednice školski pribor, prenose Vijesti.
To je prvi put da pomenuta mjesna zajednica prvacima na taj naj način čestita polazak u školu.
Predsjednik MZ Župa, Dragoljub Radulović kazao je da ta MZ nastavlja sa aktivnostima za što bolje uslove stanovnika Župe, a posebno najmlađih.
On je prvacima poželio uspješan početak školovanja i da ih kroz život prate zdravlje i sreća, a siguran je da uspjesi neće izostati.
Direktorica škole, Vesna Mijušković, zahvalila se MZ na prigodnim poklonima i uz želju da i u narednom perodu nastave dobru saradnju.
Z.G.

