U utakmici IX kola Opštinske lige u malom fudbalu sastale su se ekipe MTEL-a i Ozrinića. Meč je završen rezultatom 7:2.

U petom minutu prvog poluvremena Miloš Backović postigao je gol za ekipu MTEL. Dobrom igrom ekipa MTEL-a nastavlja da niže golove, pa su se pred kraj sa po jednim golom na listu strijelaca upisali i Stevan Perović i Aleksandar Đuranović. U poslednjim sekundama prvog poluvremena Miloš Backović postiže još jedan gol.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 4:0 u korist MTEL-a.

Već u prvim minutima drugog poluvremena ekipa Ozrinića dolazi do svog prvog gola pogotkom Marka Radomana. Sledeći gol za Ozriniće postiže Saša Nikolić u devetom minutu.

Pred sam kraj utakmice MTEL postiže još tri gola, od čega je Dušan Backović dao dva, a Aleksandar Đuranović jedan.