Mikijelj: Za samo dvije godine država je zaradila 20 miliona eura od preuzimanja trajekta

“Država je zaradila nevjerovatnih 20 miliona evra od preuzimanja trajekta što bi bio prihod za 100 godina da je u poslu ostao prethodni zakupac”, naveo je direktor Morskog dobra na društvenoj mreži X.

“Zaustavili smo tajkunske i kumovske poslove i ostvarili prihod od 20 miliona čime smo dokazali da smo bili u pravu kada smo raskinuli sporne ugovore o koncesiji od kojih bi ovaj iznos dobili za čak 100 godina”, dodao je Mladen Mikijelj.

“Na trajektnoj liniji Kamenari – Lepetani JP Morsko dobro ovog ljeta obara rekorde u broju putnika te kvalitetu i brzini usluge.

Prihod jučerašnjeg dana od 58.000 evra ranije se ostvarivao za preko 90 dana koncesije!” zaključio je u svojoj objavi Mikijelj.

 

Izvor: Vijesti