Mii Đurđić tri a Jovani Vučetić pet medalja na Plivačkom takmičenju u Dubrovniku
Na Međunarodnom plivačkom takmičenju u Dubrovniku – “Zlatni Orlando”, u veoma ozbiljnoj i jakoj konkurenciji talentovana učenica Gimnazije “Stojan Cerović”, Mia Đurđić osvojila je tri medalje:
50 m delfin – bronzana medalja;
100 m delfin – zlatna medalja;
100 m delfin, apsolutna konkurencija -srebrna medalja!
Njena školska drugarica, Jovana Vučetić je osvojila 5 medalja i to; 4 zlatne u disciplinama 100 metara delfin i 400 metara mješovito u svojoj i apsolutnoj kategoriji i jednu bronzanu medalju u disciplini 50 metara delfin.

