U sedmom kolu Opštinske lige u malom fudbalu Gornje Polje savladalo Baja Pivljanina, rezultatom 3:2.

Sjajna fudbalska predstava između dvije ekipe u kojem je Gornje Polje teškom mukom došlo do nove pobjede, svoje sedme u ovoj sezoni.

U 14.minutu povelo je Gornje Polje preko Vladimira Agramovića. Nakon pogodka Bajo Pivljanin je zaigrao agresivnije i stvorio do poluvremena par šansi ali je golman Gornjeg Polja sjajno intervenisao u par navrata.
Nakon odmora prilike su se ređale na obje strane, a prednost od 2:0 donio je Đorđe Mirković u 34.minutu. Dva minuta kasnije svoj drugi gol na ovom susretu postiže Vladimir Agramović.
U 37.minutu autogol je postigao Nikola Sredanović. Poraz je ublažio Milun Bajagić u 40.minutu.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale dva žuta kartona: Stevan Perović i Aleksandar Đuranović (KMF Gornje Polje).