Lalatović uzeo bronzu na Balkanskom prvenstvu u džudu

Petar Lalatović, učenik odjeljenja VI- 1 OŠ “Luka Simonović” osvojio je bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu u džudu.

U Sportskoj dvorani “Boro Čurlevski” u Bitolju, Sjevernoj Makedoniji, završeno je Balkansko prvenstvo u konkurenciji mlađih pionira i pionirki. Pored naše reprezentacije učestvovale su i reprezentacije Turske, Bugarske, Grčke, Sjeverne Makedonije, Moldavije, Bosne i Hercegovine, Rumunije, Kosova i Kipra.