Kod Nikšićanina našli saksije sa marihuanom
Nikšićka policija je saopštila da je kod Branislava Mirkovića (50) iz Nikšića pronašla veću količinu materije za koju se sumnja da je u pitanju marihuana, prenose Vijesti.
Kako se navodi u saopštenju policije kod Mirkovića je pronađeno šest saksija sa deset stabljika visine od deset do 50 centimetara, najvjerovatnije marihuane, šest plastičnih čašica sa nepoznatim zasadom, dva džointa, plastična kutija sa izvjesnom količinom „suve biljne materije zelene boje“, za koju se pretpostavlja da je marihuana, kao i neonsku lampu.
Materija i predmeti su, uz izdatu potvrdu, oduzeti i poslati na vještačenje u danilovgadski Forenzički centar nakon čega će se zamjenik vrhovnog državnog tužioca u Podgorici izjasniti o kvalifikaciji.
