KMF Astal ,,pregazio” Župu1

U osmom kolu opštinske lige u malom fudbalu KMF Astal ubjedljivo savladao KMF Župu rezultatom 11:5.

Susret sa mnogo golova i prilika koje nisu iskoristile ekipe Astala i Župe, pa je pravo čudo kako nije viđeno više od 16 pogodaka.
U prvom poluvremenu ravnopravna utakmica između dvije ekipe, pa se na odmor otišlo rezultatom 3:3.
Drugo poluvrijeme je bilo u znaku ekipe Astala, a još jednom su dominantni bili Srđan i Nemanja Kosović sa pet odnosno četiri pogodka.
Ovom pobjedom ekipa Astala se učvrstila u gornji dio tabele.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Nikola Lalić (KMF Astal).
Golove za Astal su postigli: Srđa Kosović (8,17,21,32 i 39. minut), Nemanja Kosović (31,33,38 i 40. minut), Nikola Lalić (19 i 36. minut).
Za ekipu Župe u listu strijelaca su se upisali: Stojan Kostić (10 i 29 minut), Radojica Ćipranić (13 i 34. minut) i Radovan Mušikić (16. minut).
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su odradili dobro svoj posao.