KK Onogošt osvojio 18 medalja
Karate klub Onogošt na turniru “Kup oslobodjenja Podgorice” koji je održan proteklog vikenda ostvario je zapažene rezultate.
Nikšićani su kući donijeli 18 medalja i to: 6 zlatnih, 1 srebrna i 11 bronzanih medalja.
Medalje su osvojili:
I mjesto- zlatna medalja
1. Dalibor Španjević
2. Predrag Smolović
3. Kristijan Božić
4. Ivana Milić
5. Tijana Tanović
6. Božidar Kovačević
II mjesto – srebrna medalja
1. Matija Tanović
III mjesto – bronzana medalja
1. Nikola Malović
2. Aleksandra Španjević
3. Igor Mijušković
4. Žižić Dražen
5. Maša Mijatović
6. Jovana Mijušković
7. Milica Radulović
8. Filip Knežević
9. Dušan Milović
10. Viktorija Radulović
11. Sofija Dedijer
Na takmičenju je učešće uzelo 45 klubova sa preko 700 takmičara iz Srbije, Grčke, Albanije, BiH, Hrvatske, Kosova, Madjarske.
