Karatisti kluba ,,Jion” osvojili devet medalja
Na međunarodnom karate turniru “Kup Nikšića 2022.” karatisti KK ”Jion” iz Nikšića ostvarili su odličan uspjeh, devet medalja. Na turniru je učestvovalo 585 takmičara iz 36 klubova i tri države, Crne Gore, Srbije, BIH. “
Čestitke organizatoru turnira na odličnoj organizaciji ovog sportskog događaja”, kazali su iz ovog kluba. Medaljama su se okitili sledeći takmičari: Ksenija Bojanić-borbe, zlato, Piljević Milena-borbe zlatna i srebrna medalja, Marija Lješković-borbe, bronzana medalja, David Knežević -borbe, bronzana medalja, Aleksandar Stanišić- borbe, bronza, Ksenija Bojanić – kate, ekipno srebro, Andjela Bijelić- kate, ekipno srebro, Nadja Vučeljić – kate, ekipno srebro i Itana Jovanović- kate, bronzana medalja.

