U prvoj utakmici polufinala Opštinske lige u malom fudbalu, Kaljari Knjaz nakon boljeg izvođenja jedanesteraca savladao Astal, rezultatom 5:3. Nakon početnog ispitivanja snaga, prva šansa na susretu viđena je u desetom minutu kada je Đorđije Mirković pogodio stativu.

Tri minuta kasnije Kaljari Knjaz je uzvratio preko Luke Cicmila ali je njegov šut završio u spoljašnji dio gola.

Već u narednom napadu Miloš Blagojević je sjajno šutirao ali je lopta pogodila prečku.

Igrao se 16. minut kada je Marko Denda imao dobru priliku, ali je sa par metara prebacio gol.

Kazna je stigla u sledećem napadu jer je Nemanja Kosović donio prednost Astalu.

U 17. minutu Luka Cicmil je šutirao, lopta se odbila od jednog igrača Astala, ali je Radojičić odlično odbranio.

Dva minuta kasnije Miloš Blagojević je probao šut sa distance ali je Radojičić sjajno intervenisao.

U 20. minutu izjednačenje je donio Dušan Kustudić pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 1:1.

Drugo poluvrijeme su bolje započeli igrači Kaljarija pa su do prednosti došli u 22. minutu golom Marka Dende.

Nakon samo dva minuta Astal je poravnao, gol je dao dvostruki strijelac Nemanja Kosović. U 32. minutu Miloš Perović donosi prednost Kaljariju nakon kardinalne greške golmana Astala.

Dva minuta kasnije Astal je imao priliku da poravna rezultat preko Nemanje Kosovića ali je Ilija Kustudić odlično odbranio šut.

Šansu da riješi susret imao je Ivan Stanišić ali je njegov šut sjajno odbranio Radojičić.

U 39. minutu Astal stiže do poravnanja gol je postigao Rade Mićanović.

U poslednjim sekundama meča Nemanja Kosović je šutirao ali je Kustudić krajnjom intervencijom odbranio udarac i zaustavio loptu na gol liniji.

Nakon neriješenog rezultata pristupili su penali. U izvođenju penala uspješnija je bila ekipa Kaljari Knjaza rezultatom 3-1.

Strijelci sa bijele tačke za Kaljari Knjaz bili su: Blagojević, Stanišić i Denda.

Za Astal je pogodio Đorđije Mirković, dok je penal promašio N. Kosović.

U finalu se sastaju sa boljim iz duela Ozrinići i Trebjesa NTC.