U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Kaljari Knjaz ubjedljivo savladao Ćemenca, rezultatom 12:2. Ubjedljiva i sigurna pobjeda Kaljari Knjaza koji je do vrha napunio mrežu Ćemenaca. Susret je riješen već u prvom poluvremenu kada se na odmor otišlo sa rezultatom 6:1.

U drugom poluvremenu Knjaz nije spuštio gas pa je brojao do 12. Sa ovom pobjedom učvrstili su se na drugoj poziciji.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale dva žuta kartona: Milovan Mašulović (KMF Ćemenca) i Marko Denda (KMF Kaljari Knjaz).

Odličnu partiju pružili su trostruki strijelci Miloš Blagojević (4, 16 i 19. minut) i Marko Denda (20, 28 i 40. minut) koji na ovom susretu nije iskoristio veliki broj prilika.

Pored pomenutog dvojca u listu strijelaca su se upisali: Dušan Kustudić (12. minut), Ivan Stanišić (18. minut), Marko Drašković (26. minut), Luka Cicmil (33. minut), Ilija Todorović (38. minut) i Ilija Kustudić (39. minut).

Za Ćemenca golove su postigli Nemanja Golović (1. minut) i Šćepan Barjaktarević (23. minut).

Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.