U jednom od derbija 14. kola opštinske lige u malom fudbalu Kaljari Knjaz i Pivara Trebjesa odigrali neriješeno 1:1. Odličan susret viđen je između dvije ekipe pa je neriješen rezultat realan.

Kaljari Knjaz je u osmom minutu poveo golom Marka Dende. Tvrdom igrom u odbrani, Pivara Trebjesa nije našla put do gola u prvom poluvremenu.
U prvom minutu drugog poluvremena, nesmotrenu reakciju odbrane Kaljarija iskoristio je Petar Zurovac i postigao pogodak. Do kraja utakmice imali su prilika i jedni i drugi ali pogodaka nije bilo.
Sjajne partije pružili su golmani, na jednoj strani Ilija Kustudić, a na drugoj Balša Đurković.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri bez žutih kartona.

Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.