Kaljari Knjaz bolji od Pekare Zvicer

U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Kaljari Knjaz ubjedljivo savladao Pekaru Zvicer rezultatom 8:2.

Igrao se prvi minut kada je Pekara Zvicer povela preko Darka Ašanina. Nakon primljenog pogodka Kaljari je krenuo silovito naprijed, pa je do poluvremena brzo preokrenuo rezultat i na odmor otišao sa prednošću od 5:2.
U drugom poluvremenu manje uzbuđenja, pa su golovi viđeni u poslednjih pet minuta utakmice, gdje je Kaljari Knjaz stigao do još jedne zaslužene pobjede.
Upravo će se ove dvije ekipe sastati u četvrtfinale koje se igra naredne nedelje.
Utakmica je protekla u fer i korektnog igri, a sudije su pokazale dva žuta kartona: Miloš Blagojević (KMF Kaljari Knjaz) i Milo Vukićević (KMF Pekara Zvicer).
Za Kaljari Knjaz dvostruki strijelci su bili: Ivan Stanišić (11 i 17. minut) i Luka Cicmil (19 i 39. minut), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Miloš Perović (5. minut), Dušan Kustudić (15. minut), Ilija Todorović (35. minut) i Marko Denda (37. minut).
Za Pekaru Zvicer golove su postigli Darko Ašanin (1. minut) i Filip Ćipranić (18. minut).
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.