JU OŠ „Olga Golović“ obilježila Međunarodni dan ljudskih prava
Učenici OŠ „Olga Golović“ bii su veoma kreativni u obilježavanju Međunarodnog dana ljudskih prava, pa je tako aktiv I razreda, u saradnji sa vaspitačima, izradio pano na temu „Međunarodni dan ljudskih prava“, a učenici četvrtog razreda su sa učiteljicom Nikicom Gutović realizovali likovnu radionicu i napravili pano i tako komentarisali značaj navedene teme i neophodnost poštovanja osnovnih ljudskih prava bez obzira na razlike koje postoje među ljudima.

