Ju-Jitsu klub “Kodokan” u Budvi ostvario inzvaredne rezultate

12. po redu Međunarodni turnir u Ju-Jitsu “Budva – open 2022.” održan je juče.

Na turniru je učestvovao je i Ju-Jitsu klub “Kodokan” a takmičari ovog kluba su ostvarili su izvanredne rezultate.
Zlatne medalje osvojili su: Marko Jancer dva zlatna odličja, Jovan Miličić, Anamarija Milatović, Matija Janjušević
Druga mjesta: Jovan Miličić, Nemanja Miličić, Vanja Nenezić, Balša Kruščić
Bronzanu medalju osvojio je Matija Matijašević
“Pojedini takmičari imali su pravo nastupa u dvije uzrasne kategorije, a za najboljeg takmičara turnira proglašen je Marko Jancer i za to nagrađen peharom. Odmah za njim je Jovan Miličić. Čestitke našim takmičarima”, istakli su iz ovog kluba.