Jakovljević vodio svoj tim do nove pobjede

U 14. kolu Prve futsal lige, Nikšić na svom terenu savladao ekipu Ulcinja, rezultatom 6:4.

Sjajan meč odigrali su ekipe Nikšića i Ulcinja na kojoj je viđeno čak 10 pogodaka.
Odličnu partiju pružio je trostruki strijelac na meču Dragan Jakovljević (FC Nikšić).
Međutim, nije tako izgledalo na početku susreta kad su gostujući igrači poveli sa 1:0, pogodkom Agoni Kolara.
Sedam minuta kasnije na semaforu je bilo 1:1, strijelac je bio Ratko Bošković.
Potpuni preokret domaćoj ekipi donosi Marko Kovačević u 20. minutu.
Tri minuta prije kraja prvog dijela Jakovljević postiže svoj prvi od tri gola na ovom susretu.
Prava drama izdešavala se u 33. minutu, kada su gosti postigli na dva pogodka za kratak period, strijelci su bili Ibrahim Ficić i Fatmir Molabećirović.
Tri minuta kasnije Dragan Jakovljević postiže dva pogodka u razmaku od minut i donosi sigurnu prednost od dva razlike svojoj ekipi.
Do kraja susreta Ulcinj je smanjio u poslednjem minutu na 5:4, drugim golom na ovom meču Ibrahima Fićića.
Već u sledećem napadu tačku na i stavlja Petar Perošević.
Nakon 14. odigranih kola, Nikšić zauzima šesto mjesto sa 21. osvojenim bodom, dok je Ulcinj na četvrtoj poziciji sa 25. bodova.