KMF Dekor Iva

U sedmom kolu Opštinske lige u malom fudbalu KMF Dekor Iva pobjedila KMF Pivaru Trebjesa rezultatom 4:3.

Derbi sedmog kola opštinske lige pripao Dekor Ivi pogotkom Ivana Ivanovića u poslednjim trenucima meča.
Tvrd i uzbudljiv meč od samog starta utakmice, gdje su se obje ekipe smjenjivale u vođstvu.
Na odmoru se otišlo rezultatom 1:1.
U drugom poluvremenu Pivara Trebjesa je golovima Spasoja Đurkovića stekla prednost od 3:1. Dekor Iva se nije predavala, pa je tako u svega tri minuta stigla do potpunog preokreta i važna tri boda.
Meč je protekao mirno i korektno, a sudije su dodijelile dva žuta kartona: Marko Golović (KMF Dekor Iva) i Radivoje Mijović (KMF Pivara Trebjesa).
Strijelci za pobjedničku ekipu bili su: Zijad Adrović (16 minut), Marko Golović (38 minut), Stevan Bulajić (40 minut) i Ivan Ivanović (40 minut). Za ekipu Pivare Trebjesa golove postigli: Spasoje Đurković (29 i 30 minut) i Goran Davidović (9 minut).
Miraš Kadić i Veljo Tadić danas su još jednu utakmicu sudili objektivno i završili današnji program.