Gužva U 16-ercu prvi put u Crnoj Gori i u NK Pabu

Prvi put od svog nastanka osječki punk-rock bend Gužva u 16-ercu, nastupiće u Crnoj Gori. Svoj prvi koncert održaće u NK Pabu, u nedjelju 13. marta. Ulaznicu po simboličnoj cijeni od samo 2 eura kupite na ulazu u klub.

Punk – rock bend Gužva u 16-ercu iz Osijeka, osnovan je 1993. godine.
Nakon šest godina rada, 1999. godine izlazi njihov prvi studijski album “Čir na 12 – ercu” u izdanju “Croatia Records”. Širu popularnost u regiji stiču izdavanjem drugog albuma “Punk urac” za izdavačku kuću “Dirty Old Empire”. Treći, za sada najuspješniji album pod nazivom “Je ne regrette rien” u izdanju “Geenger records”, objavljuju 2012. godine. Prvim singlom i spotom s ovog albuma za pjesmu «Mene više nema» su se vinuli na vrh regionalnih top lista, a album je pratila serija koncerata po cijeloj regiji.
Osječki pankeri su dobitnici nekoliko nagrada u svojoj karijeri, a posebno vrijedi izdvojiti prvu nagradu publike i žirija na “ART & MUSIC” festivalu u Puli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *