U trećem kolu Opštinske lige u malom fudbalu, ekipa Gornjeg Polja pobjedila Caffe MG, rezultatom 8:3.
Od samog starta utakmice igrači Gornjeg Polja nametnuli su svoj stil igre i sasvim zasluženo stigli do tri boda.
Na odmor se otišlo sa rezultatom 3:1 u korist Gornjeg Polja.
U drugom poluvremenu, Gornje Polje je nastavilo u istom ritmu i meč završilo sa rezultatom 8:3.
Tri gola za ekipu Gornjeg Polja postigao je Stevan Perović (18, 22. i 28.minut), dva su postigli: Miloš Backović (7. i 32.minut) i Aleksandar Đuranović (10. i 24.minut), a jedan Veso Vukićević (40.minut).
Za ekipu MG, golove su postigli: Slobodan Đukanović (16.minut), Ivan Toljić (29.minut) i Nemanja Nikolić (38.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Ivan Tomašević (KMF Caffe MG).