U 11. kolu opštinske lige u malom fudbalu Gornje Polje pobjedilo Margo, rezultatom 6:5.

U uzbudljivom susretu na kojem je viđen veliki broj golova, Gornje Polje upisalo bitna tri boda i ostalo u kakvoj takvoj trci za play-off.
Na poluvremenu utakmice Gornje Polje je sigurnom igrom stiglo do prednosti od 2:0.
Nastavak utakmice u istom ritmu, a u 25. minutu Gornje Polje stiže do prednosti od tri gola. Margo se probudio i za samo par minuta uspio da anulira prednost Gornjeg Polja i da stigne do izjednačenja.
Tada je na scenu stupio danas sjajni Đorđe Mirković koji postiže dva odlučujuća pogodka od pet koje je postigao na ovom susretu i donio svom timu nova tri boda.
Meč je protekao u fer i korektnoj igri, a sudije nijesu pokazale nijedan žuti karton.

Strijelci za Gornje Polje bili su: Đorđe Mirković (7, 22, 25, 32 i 38. minut) i Nikola Sredanović (13. minut).

Za ekipu Marga strijelci na ovom susretu bili su: Marko Koprivica (23 i 26. minut), Jovan Kecojević (29 i 38. minut) i Saša Goranović (27. minut).

Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.