Gimnazijalke uspješne na likovnom konkursu “Moja porodica-moje sklonište” 

Na Likovnom i literarnom konkursu pod nazivom “Moja porodica-moje sklonište”, povodom Međunarodnog dana porodice, učestvovao je veliki broj učenika  Gimnazije “Stojan Cerović” i ostvario zapažene rezultate.

Za likovni rad Simona Knežević je dobila prvu nagradu, Anamaria Ivković treću nagradu (mentor: prof. Vera Knežević) i Ognjen Žugić treću nagradu (mentor: prof. Marija Lazarević), a za literalni rad Jovana Bošković je dobila drugu nagradu (mentor: prof. Bojana Perišić). U riječima i bojama učenika, porodica je postala svjetlost, sigurno utočište, nježan zagrljaj, mjesto gdje snovi rastu i srca se nikada ne osjećaju usamljeno i da je ona najljepše sklonište koje imamo, koje se samo ljubavlju utvrđuje. Svečana dodjela nagrada održana je u Biblioteci “Radosav Ljumović” u Podgorici.