EPCG organizovao akciju dobrovoljnog davalaštva
Klub dobrovoljnih davalaca Elektroprivrede Crne Gore organizovao je akciju dobrovoljnog davalaštva krvi. Akciji se odazvalo 65 humanista, od kojih je 20 prvi put dalo dragocjenu tečnost, piše ,,Pobjeda”.
Pored zaposlenih u Direkciji Elektroprivrede, učestvovale su i njihove kolege iz hidroelektrana „Perućica“ i „Piva“, distributivnog Regiona I i Snabdijevanja. Među njima je bilo i nekoliko Nikšićana i članova Aktiva dobrovoljnih davalaca krvi HE ,,Trebinje“ sa kojima Nikšićani imaju dugogodišnju saradnju. Bila je to četvrta akcija Kluba EPCG od početka godine, pošto su do sada uspješno organizovali svoje podružnice u Podgorici, Beranama i Plužinama.
