U okviru košarkaške Biznis lige košarkaši EPCG savladali su ekipu Sosijete Ženeral banke sa 37:23 u prvoj četvrtfinalnoj utakmici. EPCG je odlično počela i na startu povela 5:0. Međutim, protivnik se vratio za 10:6 u prvom dijelu.

U drugoj četvrtini odbrana EPCG je odradila dobar posao jer je protivnika svela na samo jedan poen, pa je poslije prvog poluvremena ekipa EPCG vodila 16:7.

U drugom dijelu EPCG je kontrolisala igru, a Vukotić neješiva enigma u napadu za ubjedljiv trijumf – 37:23.

Miljan Vukotić najbolji sa 19 poena, Đordan je ubacio šest, Grbović četiri, a po dva poena dali su Eraković, Prodanović, Vojičić i Brkuljan. EPCG će pokušati da u sledećem meču izbori plasman u polufinale, jer se u nokaut fazi igra na dvije dobijene utakmice.