Dobar provod u nikšićkim lokalima

Vikend je pred vama i pravo je vrijeme da izađete i zabavite se. Večeras su u lokalima spremili bogat program.
Kafe bar “Floyd” organizuje disko žurku, muziku će birati Hromy.
U Recesiji nastupa DJ Sleeg.
U Blues Brothers baru od 21h – muzički izbor Saša Pejović.

I ostali klubovi obećavaju dobar provod večeras, gdje će se gosti uz neke od poznatih domaćih, ali i stranih rok hitova, moći zabaviti i opustiti.
Ekipa portala Mladi Nikšića želi vam ugodan provod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *