Dobar provod u gradu pod Trebjesom
Ovog petka vas očekuje odličan provod u gradu, a mi ćemo vam predstaviti kratak pregled mjesta na koje možete poći.
U clubu Mačaka će vas zabavljati Boston duo, u Recesiji standardna priča uz DJ Sleeg. Kao i svakog petka u Dijamond-u dobra atmosfera, a goste će zabavljati DJ Nelly. Dobar provod se očekuje i u Jerry pub-u, goste će zabavljati DJ Luka. U Floydu će za dobri atmosveru biti zadužen Batan. Dok vas u Nirris Pubu očekuje DJ Botaman. Walter Pub je pripremio svirku, a goste će zabavljati Marko Rovčanin.
Lijep provod želi vam naša ekipa.

