Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

U finalu Studetske lige Crne Gore, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje pobijedio Studentski dom PG, rezultatom 5:1.

Na samom početku utakmice Studentski centar je krenuo furiozno i stvorio par šansi međutim nijesu uspjeli da savladaju odličnog Pejovića.
Kazna na drugoj strani je stigla u 13. minutu iz kontranapada, a strijelac je bio Kosta Vuković.
Igrao se 15. minut kada je pogriješio Delić, a Nemanja Konatar poravnao rezultat.
Minut prije kraja prvog poluvremena Difovci opet stiže do vođstva, Kosta Vuković je šutirao, a na odbijenu loptu natrčao Baćović i sproveo je u mrežu.
U nastavku susreta potpuna dominacija Difovaca, koji do trećeg gola stižu u 29. minutu, a strijelac je bio Vukčević.
U 38. minutu u listu strijelaca se upisao i Tomašević. Studentski centar je probao sa golmanom-igračem na terenu ali je kazna odmah stigla preko Delića u 38. minutu koji je pogodio praznu mrežu.
Fakultet za sport i fv: Pejović, Ćupić, Delić, Baćović, Bajović, Tomašević, Vukčević, F.Vuković, K.Vuković, Škiljević, Čvorović.
Studentski dom PG: N.Konatar, Lj.Konatar, S.Konatar, Vojinović, Gojačanin, Cimbaljević, Vukčević, Femić, Alavać.
Sudije: Momo Saveljić i Željko Anđelić.
Nagradu za najboljeg strijelca lige dobio je Ljubo Konatar iz ekipe Studentskog centra.
Za najboljeg golmana proglašen je Boban Cimbaljević takođe iz Studentskog centra.