Mladi Nikšića

Utakmice trećeg kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u fudbalu odigrane su proteklog vikenda u sali SKC Univerziteta Crne Gore u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore i Opštinskog studentskog sportskog saveza Podgorica.

Ekipa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje preuzela je čelnu poziciju u grupi A.

“Oni su lakše nego što se očekivalo porazili ekipu Prirodno-matematičkog fakulteta rezultatom 5:1. “Difovci” su od starta krenuli agresivno pa su već na poluvremenu imali dva gola prednosti. U nastavku su sa još dva gola potvrdili pobjedu i ekipi PMF-a nanijeli prvi poraz”, navodi se u saopštenju.

U grupi B, FTH Kotor je bez većih problema savladao ekipu Biotehničkog fakulteta rezultatom 5:2, dok je u grupi C Elektrotehnički slavio u derbiju grupe protiv ekipe UDG 1 rezultatom 7:3 , a Mašinski sa još jednom pobjedom preuzeo čelnu poziciju u grupi 4C.

Duel između Metalurško-tehnološkog i Pomorskog fakulteta završen je rezultatom 4:8 a između ekipe Filozofskog i ekipe Studentskog doma PG 4:8.