U jednom od derbija trećeg kola Opštinske lige u malom fudbalu, Pekara Zvicer preokretom savladala Pivaru Trebjesa, rezultatom 5:3.

Pivara Trebjesa je dobro otvorila susret i povela već u drugom minutu preko Luke Perovića.
Na izjednačenje se čekalo sve do 18.minuta, kada je gol postigao Vuko Nikolić. Potpuni preokret donio je Nikola Radulović u prvom minutu drugog poluvremena.
U 34.minutu, 3:1 za Pekaru Zvicer, a gol je postigao Mirko Vukićević.
Pivara Trebjesa se nije predavala, pa je tako u 35.minutu preko Radivoja Mijovića smanjila rezultat, a tri minuta kasnije došla i do poravnanja preko dvostrukog strijelca na ovom susretu Luke Perovića.
U poslednja dva minuta, Pekara Zvicer je uspjela preko Mila Vukićevića i Vuka Nikolića da stigne do pobjede.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Radivoje Mijović (KMF Pivara Trebjesa).