Dekor Iva Dnevni centar

U trećem kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Dekor Iva savladala je Dnevni centar, rezultatom 4:3. Odilčan susret odigrali su dvije ekipe u kojem je Dekor Iva preokretom došla do nove pobjede.

U 13.minutu Elvis Ličana je donio prednost ekipi Dnevnog Centra. Četiri minuta kasnije na semaforu je bilo 2:0, strijelac je bio Vlado Zejak. Minut prije kraja prvog dijela, najbolji igrač Dekor Ive, Stevan Bulajić smanjio je rezultat na 2:1.
U 20.minutu došlo je do čarki na terenu, gdje su crvene kartone zaradili: Miloš Janjušević (KMF Dekor Iva) i Dragan Šućur (Dnevni Centar).
U drugom poluvremenu na scenu je stupio Zijad Adrović koji je sa dva pogodka (25. i 30.minut) preokrenuo korist u svoju ekipu.
Pet minuta nakon toga, Nedeljko Durutović poravnava rezultat.
Kada se očekivalo da će susret da se završi bez pobjednika, Dekor Iva je stigla do gola zahvaljujući Ratku Boškoviću koji je postigao gol u 38.minutu.