CT aparat Centra za radiološku dijagnostiku Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) u kvaru je pa će se hitni pacijenti snimati u Institutu za bolesti djece, saopšteno je iz KCCG-a.

Iz te ustanove su kazali da CT i MR aparati KCCG-a, u cilju dostupnosti, odnosno smanjenja liste čekanja, rade 24 sata dnevno 365 dana u godini i da je razumljivo da se dešavaju povremeni kvarovi. Ističe se da se kvarovi uvijek otklone u najkraćem mogućem roku zahvaljujući brzom i posvećenom radu zaposlenih.

“Služba za inžinjering i tehničko održavanje KCCG preduzela je sve neophodne mjere i radnje tako da će javnost o popravci CT aparata za radiološku dijagnostiku biti pravovremeno obaviještena”, navodi se u saopštenju.

 

Izvor: Mina