Crnogorske rukometašice večeras sa Francuskom 

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore igraće večeras u Nansiju sa Francuskom utakmicu trećeg kola B grupe Evropskog prvenstva, prenosi agencija Mina.

Obje selekcije imaju polovičan učinak nakon dva odigrana kola.

Crna Gora je na startu savladala Sloveniju 36:32, dok je u drugom kolu poražena od Rusije 24:23.

Rusija je bila uspješnija i od Francuske, u prvom kolu 26:23, dok je domaćin šampionata u drugom ubjedljivo slavio protiv Slovenije 30:21.

Duel u Nansiju počeće u 21 sat.

U drugom meču B grupe, tri sata ranije, sastaće se Rusija i Slovenija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *