U prijateljskom meču, omladinska reprezentacija Crne Gore, juče je  doživjela poraz od Gruzije rezultatom 2:0. Gruzijci su se revanširali za poraz u prvom međusobnom duelu.

Gruzija je do pobjede i revanša došla golovima Ratija Ardazišvilija u 82. i Šermandina Artmeladzea u 90. minutu.

Selektor Alekdandar Miljenović kazao je da je nakon dva odigrana meča djelimično zadovoljan izdanjem svojih izabranika.

,,Igrom i rezultatom prve utakmice upotpunosti smo zadovoljni, dok na danšnjem susretu možemo biti zadovoljni samo onim što je viđeno u prvom poluvremenu. Prije tih utakmica ukazivali smo na veliki broj povrijeđenih igrača i na slabu fizičku pripremljenost, što je došlo do potpunog izražaja na današnjem susretu”, kazao je Miljenović.

Crnogorskim omladincima duel sa Gruzijom bila je generalna proba za turnir elitne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.