Cattenacio Pekara Zvicer

U petom kolu Opštinske lige u malom fudbalu Cattenacio savladao Pekaru Zvicer, rezultatom 2:1. Tvrda utakmica sa malo prilika između dvije ekipe, u kojoj su igrači Cattenacia sasvim zasluženo stigli do tri boda.

Igrao se 11. minut kada je Nika Lalić ,,majstorski” izveo slobodan udarac i postigao gol za Cattenacio.
Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:0.
U 32. minutu 2:0 za Cattenacio, strijelac je bio Rajko Žugić.
Dva minuta prije kraja susreta Pekara Zvicer je smanjila rezultat, a gol je postigao Milo Vukićević. Za preokret nije bilo vremena pa je tako Cattenacio upisao novu pobjedu u šampionatu.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Vuko Nikolić (KMF Pekara Zvicer).
Cattenacio Pekara Zvicer Cattenacio Pekara Zvicer Cattenacio Pekara Zvicer Cattenacio Pekara Zvicer