U četvrtom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Caffe MG savladao Pekaru Zvicer, rezultatom 6:5.

Sjajna predstava viđena je između dvije ekipe u kojoj su igrači MG bili bolji za jedan pogodak.
Na odmor se otišlo sa rezultatom 2:2.
U drugom poluvremenu MG je napravio prednost od četiri pogodka tri minuta prije kraja susreta, međutim Pekara Zvicer se nije predavala pa je za samo dva minuta postigla tri pogodka i meč “zakuvala” pred kraj susreta.
Ipak, za izjednačenje nijesu imali sreće pa je tako na semaforu ostao rezultat 6:5.
Za ekipu MG dva pogodka postigao je Igor Vujović (19. i 38.minut) dok su po jedan dali Ivan Toljić (10.minut), Predrag Koprivica (28.minut), Slobodan Đukanović (32.minut) i Ivan Tomašević (38.minut).
Za Pekaru Zvicer dva pogodka je dao Vuko Nikolić (38. i 39.minut), dok su po jedan postigli Milo Vukićević (2.minut), Nemanja Zvicer (40.minut), autogol Predrag Koprivica (15.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Vuko Nikolić (KMF Pekara Zvicer).