U desetom kolu Opštinske lige u malom fudbalu Caffe MG savladao Ćemenca rezultatom 5:4.
Meč sa puno preokreta u kome je Caffe MG došao do pobjede.
Utakmica je prekinuta dva minuta prije kraja susreta nakon nezadovoljstva igrača Ćemenaca.
Za Caffe MG, dva gola je dao Ivan Toljić (30. i 37. minut), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali: Siniša Lakićević (8. minut), Igor Vujović (16. minut) i Nemanja Nikolić (33. minut).
Za Ćemenca tri gola je dao Seljami Delija (17, 26. i 35. minut), a jedan je postigao Milovan Mašulović u 11. minutu.
Sudijski dvojac imao je pune ruke posla, pa su tako pokazali jedan žuti i tri crvena kartona: Nemanja Nikolić (KMF Caffe MG), dok su crvene kartone dobili: Nemanja Golović i Risto Dvožak (KMF Ćemenca) i Slobodan Đukanović (KMF Caffe MG).